shkolaw.in.ua 1
СТЕПАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА


СУВОРОВСЬКОГО РАЙОНУ м. ХЕРСОНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


21 червня 2012 р. №55


Про оформлення права власності

на магазин ТОВ «Карина»


Розглянувши заяву директора ТОВ Магазин «Карина», реєстраційне посвідчення та технічний паспорт виданих ХД БТІ та інші право установчі документи, на підставі Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись Тимчасовим Положенням «Про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно», затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002 року № 7/5, та пунктом 9 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської радиВ И Р І Ш И В:

1. Оформити товариству з обмеженою відповідальністю Магазин «Карина» право власності на магазин загальною площею 385,8 кв.м, розташований на земельній ділянці по вул. Запорізька,7 в с. Степанівці, Суворовського району м. Херсона.

2. Херсонському бюро технічної інвентаризації видати директору ТОВ магазину «Карина» гр. Мкртичану Карену Рафаеловичу свідоцтво про право власності на магазин за адресою: м. Херсон, с. Степнівка, вул. Запорізька,7.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на спеціаліста І категорії сільської ради із земельних питань Лисенко Н.В.Сільський голова Т.М. Ткач