Новоукраїнська районна державна адміністрація Кіровоградської області

ВІДДІЛ ОСВІТИ

27100, м. Новоукраїнка, вул. Леніна, 73, ( 2-22-55, факс 2-13-48, E-mail: metod_kab@nu.kw.ukrtel.net

№_ __ ____

На № __________ від __________

Керівника закладів освіти

Про проведення обласного

етапу Всеукраїнської дитячої

еколого-краєзнавчої естафети

«Малі річки-життя України»

Відділ освіти Новоукраїнської районної державної адміністрації повідомляє, що з 1 січня по 30 жовтня 2012 року в області проходить другий етап естафети «Малі річки - життя України». До участі запрошуються учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів від 7 до 17 років. Роботи учасників надсилаються на поштову адресу обласного оргкомітету: 25019 м. Кіровоград, вул. Пугачова, 2 , комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

Положення про естафету знаходиться у районному методичному кабінеті відділу освіти районної державної адміністрації.

Начальник відділу освіти

районної державної адміністрації Т.ТАРАСЕНКО