Організація харчування та медичне обслуговування дітей

Харчується у 22 постійнодіючих дошкільних навчальних закладах району 700 дітей, що становить 92% від загальної кількості. 65 вихованців відвідує групи короткотривалого режиму роботи у яких відсутнє харчування. Кратність харчування – трьохразове.

Фінансуються витрати на харчування сільською (селищною) радою та батьками. Середня вартість харчування 1 діто-дня по дошкільним навчальним закладам у сільській місцевості склала в середньому 10 грн. Батьківська плата за харчування становить в середньому 2,50 грн.(30 %) в день, решту 5,80 грн. (70%) доплачують сільські ради.

Середня вартість харчування 1 діто-дня по дошкільним навчальним закладам у міській місцевості склала в середньому 10 грн.

Розмір плати за харчування у дошкільних навчальних закладах району встановлюють місцеві органи виконавчої влади (сільські, селищні ради), один раз на рік з урахуванням матеріального стану сім'ї та режиму роботи закладу. Вони також установлюють додаткові пільги щодо батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів. Розмір плати за харчування зменшується на 50 відсотків батьківської плати для батьків дошкільних навчальних закладів району, у сім'ях яких троє і більше дітей. Від плати за харчування дитини звільняються батьки або особи, які їх замінюють, із сімей, які отримують допомогу відповідно до статті 19 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми".

Харчових отруєнь дітей по дошкільним навчальним закладам району упродовж 2011року не зареєстровано.