Кіровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

використання, місця та строку

зберігання дарунка отриманого

Кіровською ЗОШ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1195 «Про затвердження Порядку передачі дарунків, одержаних як подарунки державі, Автономній Республіці Крим, територіальній громаді, державним або комунальним установам чи організаціям», наказу начальника відділу освіти Миколаївської райдержадміністрації від 14.01.2014р. № 14 «Про приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України порядку обліку основних засобів, необоротних активів та матеріальних цінностей, отриманих як подарунки в загальноосвітніх навчальних закладах району », пункту 5 наказу директора Кіровської ЗОШ від 16.01.2014р № 06 « Про створення комісії з оцінки вартості дарунків наданих Кіровській ЗОШ, вирішення питання щодо можливості їх використання, місця та строку зберігання»

НАКАЗУЮ:
1. Затвердити протокол рішення комісії від 20 березня 2014 р. № 04 про визначення можливості використання, місця та строку зберігання дарунка отриманого Кіровською ЗОШ (пальне на зліт ЮІДР, підвезення учнів до школи з с. Ст. Богданівка 31.03.14 та частково 21.03.2014р ).
2. Контроль за виконанням наказу покласти на завідуючого господарством Стасюка Д.Г.

Директор школи ___________ З.В.Стасюк

(підпис М.П.)