МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Про завершення

дослідно-експериментальної роботи на базі

Державного професійно-технічного навчального закладу

«Роменське вище професійне училище» Сумської області

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.12.2007 № 1157 «Про створення експериментального педагогічного майданчика на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» Сумської області проводилась дослідно-експериментальна робота за темою «Організаційно-педагогічні умови вдосконалення управлінської діяльності у вищому професійному училищі».

На підставі рішення науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства від 18.12.2012 (протокол № 1),

НАКАЗУЮ:

1. Дослідно-експериментальну роботу на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» Сумської області за темою «Організаційно-педагогічні умови вдосконалення управлінської діяльності у вищому професійному училищі» вважати завершеною.

2. Зняти статус експериментального навчального закладу з Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» Сумської області.

3. Управлінню освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації в установленому порядку відзначити педагогічний колектив експериментального навчального закладу «Роменське вище професійне училище» Сумської області.

4. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) узагальнити досвід експериментального Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» Сумської області і забезпечити його висвітлення на офіційних веб-сайтах Міністерства, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти та у фахових друкованих виданнях.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б. М.

Голова комісії

З реорганізації міністерства Є. М. Суліма