ВІДДІЛ ОСВІТИ

від 18.05.2012 № 82
Про безпеку літнього оздоровлення

та відпочинку учнів
На виконання наказу райдержадміністрації від 18 травня 2012 року № 228 «Про безпеку літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році», з метою недопущення нещасних випадків з дітьми під час перебування у пришкільному дитячому закладі відпочинку з денним перебуванням
НАКАЗУЮ:
1. Директору пришкільного дитячого закладу відпочинку (ПДЗВ) «Перлина» та медичній сестрі Бею І.Ю.

1.1. Організовувати діяльність пришкільного табору згідно вимог Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку», «Про дорожній рух», «Про цивільний захист».

1.2. Створити у пришкільному таборі належні умови для перебування, харчування, медичного обслуговування дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм.

1.3. Не організовувати екскурсії та перевезення дітей до місць відпочинку автомобільним транспортом без отримання відповідного дозволу управління освіти і науки облдержадміністрації та Державтоінспекції.

1.4. Тримати на контролі харчування учнів, слідкувати за дотриманням норм харчування та вимог якості продукції.

1.5. Створити умови для надання дітям медичних послуг у разі захворювання чи травмування.

2. Вихователям ПДЗВ «Перлина»

2.1. Приділяти особливу увагу питанням збереження життя та здоров’я дітей, попередженню дитячого травматизму та нещасних випадків.

2.2. У період відпочинку з 26.05 по 12.06 щоденно проводити інструктажі та тематичні бесіди з учнями з питань безпеки життєдіяльності.

2.3. На інформаційних стендах розміщувати застережливу, профілактичну інформацію та поради надання першої допомоги потерпілим у різних життєвих ситуаціях.

2.4. Проводити роз’яснення щодо профілактики тютюнопаління, вживанню алкоголю та наркотиків, порад щодо здорового способу життя, залучати до просвітницької роботи медичних працівників.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Директор школи З.В. Стасюк
Ознайомлено: