shkolaw.in.ua 1
Щодо набрання чинності змінами


до міждержавної Угоди про місцевий прикордонний рух

від 30.05.2008 р.

17 червня 2011 року, під час офіційного візиту до Словацької Республіки Президента України В.Ф.Януковича, була підписана Угода між Україною та Словацькою Республікою про внесення змін до Угоди між Україною та Словацькою Республікою про місцевий прикордонний Рух від 30.05.2008 р.

За присутності Президентів України та Словаччини Угоду підписали : Міністр закордонних справ К.І.Грищенко та Міністр внутрішніх справ СР Д.Ліпшиц.

Положеннями цієї Угоди передбачається збільшення терміну безперервного перебування громадян обох країн у прикордонних зонах держав з 30 до 90 днів протягом 180 днів, запроваджується безкоштовний порядок оформлення дозволів компетентних органів сторін на місцевий прикордонний рух, а також зменшення терміну розгляду заяв громадян про оформлення зазначених дозволів з 60 до 30 днів.

Положеннями пункту 1 статті 2 зазначеної Угоди передбачено, що вона набирає чинності на 30-й день після отримання останнього повідомлення про здійснення сторонами усіх необхідних внутрішньодержавних процедур.

Про конкретну дату набрання вказаною Угодою чинності (не раніше вересня ц.р.) буде можливо дізнатися через ЗМІ України та Словаччини, а також прочитати на сторінках веб-сайту Посольства України в СР.