Текст в каталог

Регіональний центр дистанційного навчання

Дистанційне навчання — це форма навчання з використанням комп’ютерних і телекомунiкацiйних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів та студентів на різних етапах навчання i самостійну роботу з матеріалами інформаційної мережі.

Ми пропонуємо найзручнішу і найдоступнішу форму здобуття вищої освіти в одному з найпрестижніших університетів України. Це ідеальне рішення для тих, хто віддає перевагу сучасним інформаційним технологіям в освіті та цінує свій час.

Дистанційне навчання в СумДУ дає студентам можливість цілодобового доступу до навчальних матеріалів, постійну підтримку й консультації викладачів та методистів, online відеолекції, віртуальні тренажери та інші технологічні рішення для забезпечення ефективного процесу навчання.

Переваги дистанційного навчання в СумДУ

100% забезпечення необхідним для навчання матеріалом,

Постійний контакт з викладачами, необмежена кількість консультацій,

Економія часу й коштів на поїздки до університету,

Можливість отримати вищу освіту людям з обмеженими фізичними можливостями,

Можливість одночасного отримання двох спеціальностей (навчання за дуальними планами),

Наш досвід і можливості

• 16 років досліджень – наукові дослідження з проблематики дистанційного навчання були розпочаті в СумДУ з 1994 року.

• Ми маємо власні унікальні програмно-технічні розробки, перевірені часом.

• СумДУ – учасник експерименту МОНМСУ України з впровадження дистанційної форми навчання, має розгалужену структуру центрів дистанційного навчання в різних регіонах України.

• Наші напрацювання в організаційному, методичному й нормативному забезпеченні можуть бути використані Вашою організацією для навчання Ваших співробітників.
  • Вже створено сотні дистанційних курсів з десятками тисяч тестових завдань, Java та Flash тренажерами, інтерактивних демонстраціями, завданнями для самостійної роботи, іншими навчальними відеоматеріалами.

• Наша автоматизована система дистанційного навчання з універсальними гнучкими можливостями тисячам користувачів через Web-браузер надає доступ до навчальних матеріалів.

• Спеціалізована багатоканальна online-студія дозволяє створювати навчальні відеоматеріали, проводити вебінари та конференції.

• 4 спеціалізованих підрозділи та близько 30 досвідчених фахівців, інженерів і програмістів забезпечують розбудову та функціонування системи дистанційного навчання СумДУ.

Запрошуємо до партнерства в дистанційному навчанні

Дистанційне навчання в СумДУ – це:

16 років досліджень,

визнання в Україні та світі,

потужне технічне й кадрове забезпечення,

комплексне нормативне й методичне забезпечення.

Ми Вам пропонуємо:

реєстрацію Ваших користувачів на сервері СумДУ,

• організаційну підтримку всіх користувачів, навчання Ваших співробітників роботі з системою

• надання дистанційних курсів для сумісного використання,

• встановлення системи на Ваш сервер з постійною технічною підтримкою,

• доопрацювання можливостей системи за потребами замовника,

• розробка навчальних матеріалів для Ваших дистанційних курсів,

• оренда online студії для проведення навчальних та наукових вебінарів, запис і монтаж навчальних відеоматеріалів

Приєднуйтесь до нас!

Використовуйте наш досвід, наші розробки та можливості!

Україна, 40007 м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, Сумський державний університет,
Головний корпус, аудиторія Г-511, Телефон: +380(542)687-837

E-mail: dl@zaoch.sumdu.edu.ua

Skype: sumduonline-1, sumduonline-2, sumduonline-3, sumduonline-4

Фон для раздела про дистанционное обучение в нашем общем каталоге:

ftp://192.168.1.56/zuban/iTExpo2011/+title empty.jpg

Раздаточный материал

файлы для печати:

ftp://192.168.1.56/zuban/iTExpo2011/+title final.jpg

ftp://192.168.1.56/zuban/iTExpo2011/+BACKт final.jpg
Можно смело печатать на А5 – должно быть читабельно и разборчиво. Хотя разрешения файлов хватает и на А3

Тираж – 300 шт.

Название стенда

выслала Лаврик Т.В. (должна была)

Технические требования:

1 КРМ с колонками и с поддержкой 2 мониторов от 19’’. Есть свои ноутбук и проектор.

Освещение стенда: 2 фонаря

Локальная сеть для всех наших стендов (сервер для видеосвязи уже готов).

По 1 вебкамере на каждый наш стенд и по паре колонок, чтобы звук был.

По 1 сетевому фильтру на каждый стенд.

Бейджики

Зубань Юрій Олександрович

Директор регіонального центру дистанційного навчання
Крючко Євген Віталійович