shkolaw.in.ua 1 2 ... 5 6

ПРОЕКТ

РІШЕННЯ


від «____»_____________ 2012 р. № ________________

м. Апостолове

Про стан виконання заходів спрямованих на забезпечення санітарного стану та благоустрою населених пунктів Апостолівської міської ради у 2011 році

__________________________________________________
Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою забезпечення належного санітарного стану на території міської ради, ліквідації стихійних звалищ твердих побутових відходів, санітарної очистки територій населених пунктів міської ради, вивезення сміття від багатоквартирних будинків, приватного сектору, виконком міської ради вирішив:
1.  Інформацію щодо стану виконання заходів спрямованих на забезпечення
належного санітарного стану та благоустрою населених пунктів Апостолівської міської ради
у 2011 році, прийняти до відома.

2.          Роботу КП «Апостолівське ЖЕП» та ПП «Рідне місто» щодо стану виконання заходів спрямованих на забезпечення санітарного стану та благоустрою населених пунктів Апостолівської міської ради у 2011 році вважати (задовільною) (не задовільною).

3.          Першому заступнику міського голови (Леонов А.В.) та начальник КП «Апостолівське ЖЕП» (Черевко М.Г.) спільно розробити заходи по дотриманню належного санітарного стану та благоустрою в населених пунктах Апостолівської міської ради на 2012 рік.


Міський голова В.М.Протеняк

Підготував:

Завізував:
Всього 2 примірники: до протоколу, КП «АЖЕП»; ПП «Рідне місто»
***************************************************************

ПРОЕКТ


РІШЕННЯ

«28» березня 2012 р. м. Апостолове № ________
Про затвердження заходів на забезпечення належного санітарного стану та благоустрою в населених пунктах Апостолівської міської ради у 2012 році

Керуючись Законами України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про благоустрій населених пунктів України», «Про відходи», відповідно до санітарних правил утримання територій населених місць № 42-128-4690-88, СП 2811-83 «Улаштування та утримання полігонів ТПВ», з метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 р. N 777-р щодо проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та забезпечення благоустрою і належного санітарного стану на території населених пунктів міської ради, ліквідації стихійних звалищ твердих побутових відходів, санітарної очистки, вивезення сміття від багатоквартирних будинків, приватного сектору та досягнення рівня  міста - переможця обласного конкурсу “ Місто найкращого благоустрою”, виконком міської ради вирішив:


1. Два рази  на  рік ( березень -  квітень   та  вересень – жовтень)    проводити    місячники  з благоустрою території міста із залученням до роботи установ, підприємств, організацій всіх   форм власності та учнів загальноосвітніх шкіл.

2. Кожного четверга місяця проводити  єдиний санітарний день, для чого через  засоби    масової    інформації,  наради  з  виборним активом,  головами  будинкових і вуличних комітетів, керівниками підприємств, установ, організацій довести до відома територіальної громади  вимоги міської ради.

3. Першому заступнику міського голови Леонову А.В. подати пропозицію по створенню спеціальної комісії по контролю за проведенням санітарного дня та затвердити її склад розпорядженням міського голови. Проводити рейди-перевірки по виконанню санітарних вимог по вулицях, підприємствах, установах, організаціях міста .

4. Продовжити роботу по   виготовленню документації  на використання земель сільгосппризначення під міське кладовище на землях колишнього радгоспу «Апостолівський».

5. Провести благоустрій кладовищ до поминальних днів  із залученням безробітних  до оплачуваних громадських робіт

6. Вважати пріоритетними завданнями в організації забезпечення санітарного стану та благоустрою в м. Апостолове:

- проведення у квітні-травні щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та у її рамках – дня благоустрою територій населених пунктів міської ради у третю суботу квітня;

- залучення до акції населення, керівників та колективів підприємств, установ, організацій  міста та спрямування їх зусиль на покращення санітарного стану і благоустрою території міста;

-  утримання вулиць та площ міста в охайному стані, відновлення зелених насаджень парків та скверів;

-  створення сприятливих умов для задоволення потреб населення в активному та  повноцінному  відпочинку;

-  посилення контролю за благоустроєм, озелененням та поліпшенням санітарного стану міста, з підведенням підсумків роботи підприємств, організацій та установ міста різних форм власності по благоустрою закріплених територій  з висвітленням     результатів    в    засобах    масової     інформації;

- утворення штабу з організації проведення і підбиття підсумків дня благоуст- рою;


следующая страница >>