МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІЙСЬКОВЕ БРАТЕРСТВО»

ПИТАННЯ ТА ПОБАЖАННЯ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ-ЗНАЙОМСТВО «ДОСВІД РОБОТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ, ЗВІЛЬНЕНИХ У ЗАПАС ЧИ ВІДСТАВКУ, З ДІТЬМИ В УКРАЇНІ»

08-09 грудня 2011,

Київ

УЧАСНИК

ОЧІКУВАННЯ ВІД СЕМІНАРУ,

ПИТАННЯ, ПОБАЖАННЯ

ТЕМИ

НАСТУПНИХ СЕМІНАРІВ

Березіна Ніна Олексіївна – головний спеціаліст Міністерства освіти і науки, молоді та спорту (МОНМС) України

Налагодження співпраці органів управління освітою з громадськими організаціями та фондами.

Розробка та друк методичної літератури з патріотичного виховання.

Профілактика агресії серед молоді.

Омельченко Дмитро Григорович – заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді МОНМС України

Об’єднання зусиль щодо напрацювання програмового методичного та кадрового забезпечення роботи з патріотичного виховання дітей та молоді

Проведення тематичних семінарів з відповідним добором учасників та лекторів: авторів розробок(теоретично-методичних), керівників проектів і т.п.

Демич Надія Володимирівна – методист Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Знайомство та обмін досвідом роботи військово-патріотичного виховання громадських організацій.

Семінар дуже цікавий та пізнавальний.

Проводити семінари 2 – 3 рази на рік. Попереджати заздалегідь.

Щур Михайло Іванович – завідуючий відділом Кримського республіканського навчального закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді»

Очікування від семінару – роз’яснення та пропозиції у нормативно-правовій базі МОНМС України з військово-патріотичного виховання

Компанець Сергій Григорович – методист Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. Ушинського

Практичні та методичні поради. Відео матеріали, посібники для вивченні досвіду роботи військово-патріотичного виховання

Організація військово-патріотичного виховання в школі. Сценарій та рекомендації проведення «Зірниця».

Психологічна підготовка школярів до служби в Армії.

Пожиленко Олександр Іванович – методист Комунального вищого навчального закладу «Харківська Академія неперервної освіти»

Налагодження співпраці з громадськими організаціями, ознайомлення з досвідом роботи.

Визначення координаторів з військово-патріотичного виховання.

Залучення до співпраці представників Міністерства Оборони України

Середяк Андрій Вікторович – завідуючий відділом Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді

Налагодження контактів з іншими регіонами України, досвід, нові знання.

Всі матеріалу з семінару передавати учасникам для використання у роботі на місцях.

Запрошувати на участь у семінарі представників регіональних управлінь освіти, відповідальних за патріотичну роботу.

Тренінги по психології роботи з дітьми та юнацтвом

Білан Дмитро Андрійович - Дніпропетровська обласна молодіжна громадська патріотична організація «Патріот-Д»

Співпраця з владою на рівні міністерств для націоналізації та розвитку єдиної системи патріотичного виховання. Організація та проведення спільних заходів.

Муковніна Ольга Степанівна – директор Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму Управління освіти і науки м. Києва

Плідна співпраця. Підтримка у організації та проведенні зльоту міст-героїв та міст воїнської слави та матчевої зустрічі міст-героїв

Ровкач Ангеліна Василівна – Головний спеціаліст Управління освіти та науки Рівненської ОДА

Отримання досвіду, налагодження зв’язків

«Попередження жорстокості і насилля в дитячому і підлітковому середовищі»,

«Проблеми у роботі з батьками, способи активізації батьківської відповідальності за виховання власних дітей»

Козій Василь Васильович – директор Комунального Закладу Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат»

Співпраця з однодумцями.

Щира вдячність організаторам.

Малець Станіслав Дмитрович – керівник військово-патріотичного клубу «Прикордонник» ЦДтЮТ Броварського району. Викладач шкільної програми «Захист Вітчизни» Калитянської ЗОШ 1-3 ступеню.

Обмін досвідом, отримання нової інформації з питань військово-патріотичного виховання, налагодження зв’язків. Спілкування з однодумцями.

Організація роботи у літніх військово-патріотичних таборах

Шульга Олександр Михайлович – керівник МГО «Молодіжний військово-патріотичний клуб «Ратоборець»

Відродження патріотичного руху в Україні.

Відродження престижу служби в Збройних силах України.

Практичний семінар «Військово-спортивні ігри».

Губенко В’ячеслав Іванович – методист Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму Управління освіти і науки м. Києва

Нові напрямки.

Практичні та теоретичні семінари з психологами

Гусєв Віктор Григорович – завідуючий відділом фізичної культури та ДПЮ Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників

Прийняти резолюцію щодо посилення ВПВ в навчальних закладах.

Створити Положення про проведення спортивних змагань серед учнів військово-спортивних клубів, що займаються ВПВ

Спільно з МОНСМ України – визначення координаторів ВПВ молоді в регіонах (роз’яснення).

Кузьміна Олена Петрівна – директор Кримського республіканського позашкільного навчального закладу «Школа вітрильного спорту «Бріз»

Обмін досвідом роботи. Надбання нових форм та напрямків в роботі ВПВ. Знайомство з однодумцями.

Взаємодія між організаціями

Практичний семінар на базі клубів, майстер-класи. Методичні рекомендації

Питання та побажання, які повторюються в анкетах:

Обмін досвідом роботи.

Надбання нових форм та напрямків в роботі ВПВ.

Знайомство з однодумцями із різних регіонів.

Взаємодія між організаціями.

Вивчення інноваційних форм виховної роботи з питань ВПВ.

Практичні методи роботи.

Роз’яснення щодо координаторів ВПВ у регіонах.

Пропаганда та поширення досвіду роботи військово-патріотичного виховання серед учнівської молоді.

Методичні рекомендації.