shkolaw.in.ua 1

Олеся Банах

Де знаходиться середземелля новаків і драконів?


Новацький табір на базі «Ровесник», що в селі Бендюги біля Червонограда, дуже класний. Дехто з нашого рою вже був там минулого року. Цьогорічний табір ми назвали «Середземелля новаків і драконів». То була ідея рою «Скелетики».

У таборі можна було побачити чорного і червоного драконів, а ще синього, зеленого, білого і металевого. Але їх ніхто не боявся, тому що вони виступали у сценках, що їх готували новаки. А це була ідея сестрички Ірусі бунчужної. Драконячі крила і хвости ми робили з тканини, а хлопці скакали в спальниках, до яких прикріпляли крила з кольорового паперу. А потім нас, дівчат з роїв «Проліски», «Грицики» і «Смаколики»,викрав чорний дракон і закрив у спортзалі. Тільки через дві години нас визволили хлопці з роїв «Скелетики», «Хижики», і «Тіпочки». То був інакший чорний дракон, ми його не бачили, хоча всі говорили, що він існує.

Іншого разу ми влаштували танці – дівчата з хлопцями. Пари розподіляли братчики і сестрички. А може хлопці хочуть запрошувати дівчат самі? У всякому разі, одна дівчинка танцювала з хлопцем, нижчим за неї на пів голови.

На стадіоні ми грали в футбол і пластбол. А ще було багато теренових ігор.

Одного сестричка Оля пожартувала зі мною і моєю подружкою Ромою. Ми розмовляли під час вечері. Сестричка Оля сказала, що ми будемо спати надворі. Ми аж підскочили: «Yes!» - і пішли складати наплічники. Братчик Ростик сказав нам взяти тільки карімати і спальники.


  • А як же наші речі?

  • Виховники їх потім викидають.

Сестричка Оля сказала, що то був жарт. Ми зрозуміли, що під час їжі говорити не

треба.

А в останній день увечері був бал. Там знову можна було бачити дракона, на цей раз зробленого з кольорових коробок, всередині яких марширував братчик Андрій. Ми всі йшли парами за ним, накриті фіолетовою, червоною і голубою матерією, щоб дракон виглядав довшим. Було весело.