Затверджено Комісією державних нагород та геральдики при Президентові України

6. Партійність позапартійна 7. Освіта початкова загальна

8. Науковий ступінь, вчене звання, спеціальне звання не має

9. Які має держані нагороди України і дата не має

10. Домашня адреса 42600 Сумська область місто Тростянець вулиця Гайдара будинок 16

11. Службова адреса
не має Тел: не має

12. Загальний стаж роботи 36 років Тел.: 095-339-51-61

13. Характеристика з зазначенням конкретних особових заслуг особи

Каруна Лідія Олексіївна мати багатодітної родини. Свій трудовий стаж

розпочала із юного віку. Довелося багато чого робити – жати жито,

в’язати снопи, сапати буряки, доїти корів. Працювала в основному на тяжких роботах в колгоспі. Після переїзду в місто працювала різноробочою на

Півненківському сахарному заводі.

Загальний трудовий стаж її складає 36 років. Працювала добросовісно та самовіддано. Народила і виховала п’ятеро дітей. Всі діти виросли працьовитими, добросовісними та порядними людьми. Вона - гарна, чуйна матір, порядна та справедлива людина, небайдужа до проблем знайомих та сусідів. Каруна Лідія Олексіївна зі своїм чоловіком створили добрі умови для навчання своїх дітей, виростили їх гідними громадянами своєї країни. Всі діти в сім’ї Каруни Лідії Олексіївни виросли добре вихованими, порядними і працьовитими людьми, про що свідчать їх характеристики з місць роботи.

Донька - Каруна (Дорош) Олександра Василівна в даний час проживає в селі Скрягівка, Тростянецького району, закінчила Харківський фінансовий технікум і отримала спеціальність – фінансист. Працює головним бухгалтером Буймерської сільської ради Тростянецького району. Неодноразово за свою працю нагороджувалася почесними грамотами, користується повагою серед працівників сільської ради та громади села.

Син - Каруна Іван Васильович – мешкає в місті Тростянець. Має професійно-технічну освіту. На даний час займається приватним господарством, за місцем проживання характеризується позитивно.

Син – Каруна (Безуглик) Володимир Васильович – мешкає в селі Хомутець, Миргородського району Полтавської області. Має професійно-технічну освіту. Працював в колгоспі механізатором, нагороджений грамотою за сумлінну працю. В даний період займається приватним господарством, приймає активну участь у культурних заходах села. Користується повагою та авторитетом серед жителів села.

Донька –– Каруна (Черевищенко) Наталія Василівна мешкає в селі Піски Буринського району Сумської області. Має професійно-технічну освіту. На даний час тимчасово не працює, утримує підсобне господарство та присадибну ділянку. За місцем проживання характеризується позитивно.

Син - Каруна Микола Олексійович – має професійно-технічну освіту, працює трактористом ТОВ «Буймерське господарство» Тростянецького району Сумської області. З місця роботи зарекомендував себе з позитивного боку, про що свідчить характеристика з місця роботи. Неодноразово був визначений як кращий механізатор господарства, користується повагою серед працівників господарства.

За місцем проживання Каруна Лідія Олексіївна зарекомендовала себе з

позитивної сторони: гарна мати, добра бабуся, працелюбна, доброзичлива,

надійна людина.

Кандидатура Каруна Лідії Олексіївни рекомендована рішенням