shkolaw.in.ua 1

Інструкція щодо реєстрації

1. Уважно ознайомтеся з вимогами та основними діями при реєстрації на пробне тестування, поставте відмітку «Так, я згоден» та натисніть кнопку «Далі».
2. Уважно ознайомтеся з порядком реєстрації учасників пробного тестування, поставте відмітку «Так, я ознайомився та згоден» та натисніть кнопку «Далі».


   1. Перед вами з’явиться форма реєстрації. При введенні дані автоматично перевіряються. Якщо поле виділене червоним кольором – у даних є помилка, або дані взагалі відсутні.

Малюнок 1 – Приклад перевірки вводу даних.
4. Уважно заповніть поля у розділі «Особисті дані». Ця інформація буде використовуватися для ідентифікації платежів та допуску зареєстрованих учасників на пункти пробного тестування.

Зверніть увагу на те, що під час реєстрації Вам необхідно буде вказати електронну поштову скриньку (e-mail). Якщо Ви не маєте електронної поштової скриньки, створіть її, скориставшись мережею Інтернет (mail.ru, gmail.com, yandex.ru та інші).

УВАГА! Кожен учасник пробного тестування повинен мати особисту електронну поштову скриньку, куди відправлятимуться листи з інформацією щодо різних етапів проходження пробного тестування.

На поштову скриньку, яку Ви вкажете при реєстрації, надійде лист з підтвердженням реєстрації на пробне тестування, заявою, персональним кодом та паролем доступу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО».

Якщо Ви маєте намір зареєструватись ще раз з будь-яких причин, Вам треба створити іншу електронну поштову скриньку і під час реєстрації вказати саме її.
5. Заповніть хоча б одне поле розділу «Контактна інформація». Обов’язково введіть цю інформацію. Вона необхідна для зв’язку з Вами у разі виникнення проблем.

Формат введення даних:

0 код міста номер телефону

У даних повинні бути тільки цифри. Приклад: 0622971423Малюнок 2 – Приклад правильно заповненого розділу «Контактна інформація».
6. Будь ласка, ретельно перевірте дані розділу «Місто проходження пробного тестування», особливо поле «Місто».

Закріплення учасників пробного тестування за пунктами пробного тестування буде здійснюватись після закінчення терміну реєстрації автоматично за даними, вказаними учасником пробного тестування у розділі "Місто проходження пробного тестування" під час реєстрації.


Малюнок 3 – За цими полями буде здійснюватись закріплення учасників за пунктами пробного тестування.
Якщо Ви обрали місто помилково, необхідно натиснути кнопку «Змінити» та обрати інше місто.


   1. У розділі «Предмети пробного тестування» оберіть перелік предметів. В один день Ви можете пройти тестування лише з одного предмета.
   1. Укладання тестів буде здійснено українською мовою. Вийняток становлять тести з української, російської, англійської, німецької, іспанської та французької мов, які будуть укладені на мові оригіналу та світова література, яка буде укладена на російській мові. За бажанням учасники можуть обрати мову складання пробного тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та всесвітньої історії, а саме: російську, кримськотатарську, молдовську, польську, румунську, угорську.
   1. Після заповнення форми уважно перевірте дані та натисніть кнопку «Відправити заявку».   1. Якщо після цього Ви побачите вікно, яке зображено нижче, натисніть кнопку «Ок» та перевірте поля, які виділені червоним кольором. Виправте помилки та знову натисніть кнопку «Відправити заявку».
Малюнок 4 — Вікно з помилкою.


   1. УВАГА! Після заповнення електронної анкети та успішного відправлення заявки, на сторінці буде виведено текст про подальше отримання інформації щодо Ваших майбутніх дій як учасника пробного тестування.УВАГА!

Після заповнення електронної анкети на пробне тестування Ви отримаєте на e-mail, який Ви вказали при реєстрації, електронний лист від Донецького РЦОЯО з бланком заяви на пробне тестування, інформацією про персональний код та пароль доступу до особистого кабінету учасника пробного тестування та підтвердженням реєстрації на пробне тестування.

Після отримання листа від Донецького РЦОЯО про пробне тестування на Вашу електронну скриньку Вам необхідно:

 • перейти за посиланням у листі та підтвердити Вашу реєстрацію на пробне тестування, отримати персональний код та пароль доступу до особистого кабінету учасника пробного тестування;

 • роздрукувати та заповнити власноруч заяву на участь у пробному тестуванні, яка буде надана Вам у листі;

 • зайти в особистий кабінет учасника пробного тестування за отриманим персональним кодом та паролем доступу, перевірити Ваші дані та роздрукувати квитанцію на сплату коштів за послугу пробного тестування;

 • сплатити кошти не пізніше 7 днів з дня реєстрації;
 • для завершення реєстрації на пробне тестування надіслати (не пізніше 7 днів з дня реєстрації) роздруковану та власноруч заповнену заяву з персональним штрих-кодом на участь у пробному тестуванні та ксерокопію квитанції про сплату послуги пробного тестування рекомендованим листом з позначкою «Пробне тестування» на адресу: Донецький РЦОЯО, вул.. Мушкетівська, 19, м. Донецьк, Донецька область, 83014.